mamadu.pl: Kup je, zanim córka zacznie dojrzewać. 8 nieoczywistych produktów, które powinnaś dać nastolatce

Organiczne podpaski

Organiczne podpaski GingerOrganic
Pierwsza rzecz, jaka kojarzy nam się z dojrzewaniem dziewczynek to podpaski. Pewnie sięgniesz na półkę po jedne z tych popularnych marek, które często reklamują się w telewizji. Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego na ich opakowaniu nie ma składu?
Od niedawna na półkach Rossmanna można dostać podpaski ekologiczne. Nie dość, że mają piękne opakowania, po których ciężko odgadnąć, co kryje się w środku (nam kojarzą się z pudełkami ciasteczek, może przez swoją nazwę Ginger - wywodzi się ona od rudego koloru włosów twórczyni tych produktów), są wykonane 100% z naturalnych materiałów (najlepszej, najczystszej bawełny i niczego więcej, bez syntetycznych składników, substancji chemicznych, chloru, dioksyn, pestycydów oraz alergizujących składników zapachowych).
Jako jedyne na świecie posiadają aż 5 najważniejszych międzynarodowych certyfikatów.
Dzięki nim twoja córka uniknie podrażnień, odparzeń, alergii i wielu poważnych chorób związanych z niewłaściwą higieną miejsc intymnych. Testowałyśmy i polecamy!
źródło: http://mamadu.pl/133449,kup-je-zanim-twoja-corka-zacznie-dojrzewac-8-nieoczywistych-produktow-ktore-powinnas-kupic-nastolatce,5