GingerOrganic podpaski

Certyfikacja:
Podpaski higieniczne GingerOrganic są certyfikowane przez:

  • Nordic Swan,
  • Ecocert COSMOS,
  • GOTS,
  • Allergy Certified
  • FSC.

Bezpieczne podpaski bez chemii

Skład:

Podpaska higieniczna - 100 % organiczna, certyfikowana bawełna

Absorbent - 100% bawełna organiczna*

Folia barierowa- 100% biofolia pozyskiwana ze skrobii kukurydzianej (bez GMO)

*Wykonane z organicznych składników.100% organiczny produkt,certyfikowany przez COSMOS ORGANIC ECOCERT Greenlife zgodnie ze standardami COSMOS dostępnymi na: http://COSMOS.ecocert.com

Opis:

Naturalne podpaski higieniczne GingerOrganic na dzień stanowią bezpieczny środek go higieny intymnej dla kobiet. Dlaczego są tak wyjątkowe? Ponieważ powstają z czystej bawełny, pochodzącej ze starannie pielęgnowanych upraw. Dzięki temu podpaski są organiczne, a liczne certyfikaty potwierdzają bezpieczeństwo ich stosowania. Nie zawierają substancji chemicznych, chloru czy dioksyn, a także pestycydów, pozostałości GMO czy aleregenów w postaci barwników i substancji perfumujących. To wszystko sprawia, że są to bezpieczne podpaski dla alergików - a także dla kobiet, których skóra jest skłonna do podrażnień czy infekcji.

W przeciwieństwie do niektórych produktów, eko podpaski nie są wybielane chlorem. Stosowany w tym celu nadtlenek wodoru (czyli woda utleniona) gwarantuje bezpieczny proces rozjaśniania materiału. Podpaski bez chloru nie zawierają także substancji chemicznych, które są pochodną procesów produkcji i pozyskiwania bawełny.

GingerOrganic dostarcza kobietom naturalne podpaski bez chemii, stworzone z myślą o zapewnieniu higieny osobistej idealnej dla wrażliwych części ciała. Najlepsza, najczystsza i w 100% organiczna bawełna to gwarancja, że twoja skóra otrzymuje to, co najlepsze. Aż pięć certyfikatów potwierdza, że eko podpaski są bezpieczne, biodegradowalne i hipoalergiczne: Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS, FS. Dzięki temu masz pewność, że podpaski bez dioksyn i chemii przygotowane w Danii stanowią gwarancję bezpiecznej higieny intymnej.

Podpaski są pakowane pojedynczo w całkowicie biodegradowalną biofolię ze skrobii kukurydzianej.

 

Ginger Podpaski na dzień 10 szt.

GingerOrganic Podpaski bez chemii Wyprodukowano w Danii/ Producent GingerOrganic

EAN 5713334000008

Ilość: 10 szt.

cena: 19,99 zł 25,99 zł zobacz w sklepie

Ginger Podpaski na noc 10szt.

Ginger Podpaski Naturalne na noc Wyprodukowano w Danii/ Producent GingerOrganic

EAN 5713334000015

Ilość: 10 szt.

 

cena: 19,99 zł 25,99 zł zobacz w sklepie