DERMA SUN

derma sun grupaUVA, UVB, filtry chemiczne, filtry fizyczne, nanocząsteczki... Istnieje wiele sprzecznych informacji na temat tego, które składniki produktów przeciwsłonecznych chronią skórę przed uszkodzeniami, a które je powodują. A co z produktami przeciwsłonecznymi produkowanymi w krajach pozaeuropejskich, w których nie obowiązują przepisy dotyczące składników kosmetycznych? Czy możesz mieć pewność, że nie zawierają składników powodujących alergię lub substancji, które mogą zaburzać Twoją gospodarkę hormonalną?

Najlepszy wybór pod słońcem

Derma Sun to linia wysoce wodoodpornych produktów chroniących przed oparzeniami słonecznymi i przebarwieniami dla całej rodziny. Linia Derma Sun chroni Twoją skórę przed promieniami UVA i UVB oraz jest zgodna z najnowszymi zaleceniami Unii Europejskiej dotyczącymi optymalnej ochrony przeciwsłonecznej. To czyste i skuteczne produkty chroniące przed promieniowaniem słonecznym – bez substancji samoopalających i innych niepotrzebnych składników.

Certyfikowane i zrównoważone produkty przeciwsłoneczne

Każdy produkt z gamy Derma Sun otrzymał certyfikaty Astma-Allergi Danmark oraz Nordic Ecolabel. Mleczko do opalania Sun Baby otrzymało również certyfikat dla kosmetyków organicznych ECOCERT. Gwarantują one, że nasze produkty są łagodne dla skóry i nie zawierają substancji uczulających ani żadnych składników, o których wiadomo, że są szkodliwe dla zdrowia lub środowiska. Ponadto wszystkie produkty z linii Derma Sun są zgodne z zaleceniami Duńskiego Towarzystwa Walki z Rakiem dotyczącymi produktów do opalania i ochrony przeciwsłonecznej.

Wszystkie produkty z linii Derma Sun są pozbawione substancji zapachowych, parabenów i barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii oray reakcji skórnych. To wszystko sprawia, że linia Derma Sun zapewnia najlepszą ochronę pod słońcem, a także jest najlepiej sprzedającą się marką produktów przeciwsłonecznych w Danii!* Bezpiecznie ciesz się słońcem!

Zobacz linię produktów Derma Sun.

* wg badań The Nielsen Company, 2013

 Spray przeciwsłoneczny SPF 10

Derma Sun Spray przeciwsłoneczny SPF 10  

Spray przeciwsłoneczny Derma Sun SPF 10 – niska ochrona to wysoce wodoodporny produkt chroniący opaloną skórę osób dorosłych przed oparzeniami słonecznymi i przebarwieniami.

Spray przeciwsłoneczny SPF 20

Derma Sun Spray przeciwsłoneczny SPF 20  

 

Spray przeciwsłoneczny SPF 30

Derma Sun Spray przeciwsłoneczny SPF 30  

 

 Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 30

Derma Sun Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 30 250 ml  

Spray przeciwsłoneczny dla dzieci Derma Kids Sun SPF 30 – wysoka ochrona to wysoce wodoodporny produkt dla dzieci i dorosłych z wrażliwą skórą chroniący przed promieniowaniem słonecznym. Zapewnia on odporną na działanie wody ochronę przed promieniami UVA i UVB.

Spray przeciwsłoneczny SPF 50

Derma Sun Spray przeciwsłoneczny SPF 50  

 

Balsam przeciwsłoneczny SPF 10

Derma Sun Balsam przeciwsłoneczny SPF 10  

Balsam przeciwsłoneczny Derma Sun SPF 10 – niska ochrona to wysoce wodoodporny produkt chroniący opaloną skórę osób dorosłych przed oparzeniami słonecznymi i przebarwieniami.

Balsam przeciwsłoneczny SPF 15

Derma Sun Balsam przeciwsłoneczny SPF 15  

 

 Balsam przeciwsłoneczny SPF 30

Derma Sun Balsam przeciwsłoneczny SPF 30  

Balsam przeciwsłoneczny Derma Sun SPF 30 – wysoka ochrona, zapewnia odporną na działanie wody ochronę przed promieniami UVA i UVB, zgodną z najnowszymi zaleceniami Unii Europejskiej.

Balsam przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 30

Derma Eco Baby Balsam przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 30 200 ml  

Balsam przeciwsłoneczny dla dzieci Derma Eco Baby SPF 30 – wysoka ochrona to wysoce wodoodporny produkt chroniący przed promieniowaniem słonecznym dla dzieci i dorosłych z wrażliwą skórą. Zapewnia on odporną na działanie wody ochronę przed promieniami UVA i UVB, zgodną z najnowszymi zaleceniami Unii Europejskiej dotyczącymi optymalnej ochrony przeciwsłonecznej. Skóra po jego użyciu jest miękka, delikatna i chroniona przed przesuszeniem.

 Balsam przeciwsłoneczny SPF 50

Derma Sun Balsam przeciwsłoneczny SPF 50 75 ml  

Balsam przeciwsłoneczny Derma Sun SPF 50 – bardzo wysoka ochrona to wysoce wodoodporny produkt chroniący przed oparzeniami słonecznymi i przebarwieniami. Produkt łatwo się wchłania, a skóra po jego użyciu jest miękka, delikatna i chroniona przed przesuszeniem.

Krem do opalania twarzy SPF 15

Derma Sun Krem do opalania twarzy SPF 15 50 ml  

 

Krem do opalania twarzy SPF 30

Derma Sun Krem do opalania twarzy SPF 30 50 ml  

 

Olejek przeciwsłoneczny SPF 15

Derma Sun Olejek przeciwsłoneczny SPF 15 200 ml  

 

Olejek przeciwsłoneczny SPF 30

Derma Sun Olejek przeciwsłoneczny SPF 30 200 ml  

 

 Balsam po opalaniu

Derma Sun Balsam po opalaniu  

Balsam po opalaniu Derma zawiera składniki nawilżające, które sprawiają, że skóra jest miękka i delikatna. Produkt zapobiega wysuszaniu skóry i nie pozostawia tłustej warstwy. Balsam po opalaniu Derma pomaga również likwidować zaczerwienienia i podrażnienia skóry po opalaniu.

Żel po opalaniu Aloe Vera

Derma Sun Żel po opalaniu Aloe Vera  

 

Zobacz również:

 

derba banerbaner womanman baner

baner family