DERMA MAN

Chociaż wielu mężczyzn nie zwraca szczególnej uwagi na swój wygląd, to większość z nich lub być dobrze ogolona. Coraz więcej mężczyzn na całym świecie poszukuje czystych i naturalnych produktów do pielęgnacji skóry wrażliwej.

Derma Man doskonale wpisuje się w ten trend, oferując linię produktów opracowanych specjalnie dla mężczyzn poszukujących łagodnych i skutecznych produktów do golenia, które zadbają o ich skórę. Produkty Derma Man odżywiają skórę po goleniu i zapewniają jej dodatkową ochronę oraz pielęgnację, nie powodując podrażnień. To skuteczne produkty do pielęgnacji skóry i stylizacji włosów, które spełniają swoją rolę.

Certyfikowane i zrównoważone produkty

Derma Man to jedyna seria produktów dla mężczyzn, które otrzymały certyfikaty Astma-Allergi Danmark oraz Nordic Ecolabel. Gwarantują one, że nasze produkty są łagodne dla skóry i nie zawierają substancji uczulających ani żadnych składników, o których wiadomo, że są szkodliwe dla zdrowia lub środowiska.

Wszystkie produkty z linii Derma Man są pozbawione substancji zapachowych, parabenów i barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii oraz reakcji skórnych.

Przecież nie zasługujesz na mniej.

Zobacz linię produktów Derma Man.

 Balsam po goleniu

 Derma Man Balsam po goleniu 50 ml  

Balsam po goleniu Derma Man to łagodny i odżywczy produkt, który nawilża skórę i pozostawia ją ukojoną oraz odświeżoną. Balsam szybko się wchłania.

cena: 49,95 zł zobacz w sklepie

 Krem do twarzy

 Derma Man Krem do twarzy 50 ml  

Krem do twarzy Derma Man do delikatny produkt do pielęgnacji męskiej cery, który nawilża skórę oraz pozostawia ją miękką i zadbaną. Krem szybko się wchłania.

 

cena: 49,95 zł zobacz w sklepie

 

 Wosk do włosów

 Derma Man Wosk do włosów 75 ml  

Wosk do włosów Derma Man to produkt, który zapewnia silne utrwalenie fryzury przez cały dzień i utrzymuje naturalny połysk włosów.

 

cena: 39,95 zł zobacz w sklepie

Żel pod prysznic

Derma Man Żel pod prysznic 200 ml  

cena: 29,95 zł zobacz w sklepie

Zobacz również:

derba banerbaner womanbaner sun

baner family