O nas

 

logo-01

 

Parabeny, silikony, substancje ropopochodne, pestycydy, chemikalia, sztuczne barwniki. To wszystko znajduje się w kosmetykach, żywności, powietrzu i glebie, powoli doprowadzając do globalnego ocieplenia, zanieczyszczenia wód, a nawet masowego wymierania gatunków. Wciąż jednak producenci dodają do swoich wyrobów szkodliwe substancje, a specjaliści od reklamy mamią nas frazesami, które z bio, naturalnością, brakiem SLS i parabenów mają niewiele wspólnego.

Zdrowa żywność i życie według stylu eko stały się modne, jednak na skład kosmetyków nakładanych na skórę mało kto jeszcze zwraca uwagę. To skutkuje alergiami skórnymi i innymi chorobami, których zazwyczaj nie wiążemy ze składem używanych produktów.

Firma 4organic to dystrybutor certyfikowanych produktów na Polski rynek.

CERT4organic powstał po to, żeby propagować dobre, certyfikowane produkty pielęgnujące. Nie chodzi tu tylko o unikanie szkodliwych substancji w kosmetykach, ale także całkowite wyeliminowanie ich ze środowiska. Dlaczego? Ponieważ jedząc konserwanty, smarując się kremami z pochodną ropy naftowej (parafinum liquidum) i siedząc przed ekranem komputera przez większą część dnia nasze dzieci w wieku 20 lat (a może nawet wcześniej) będą schorowane, bez radości życia i nie będą mogły cieszyć się tym, co mają… młodością. Prowadzimy bezkompromisową, rzetelną selekcję tak, żeby mieć pewność, że wszystkie produkty znajdujące się na 4organic są najlepsze w każdym tego słowa znaczeniu.

4organic to nie tylko najlepszej jakości produkty. To także wspaniali partnerzy i producenci, artykuły, targi i warsztaty, dzięki którym zmiana stylu życia będzie łatwiejsza i ciekawsza.

Naszymi największymi wartościami są zdrowie, ekologia i natura, czyli to, o czym zapomina się w przemysłowym świecie. Zapraszamy do współpracy producentów, propagatorów zdrowego stylu życia, organizatorów targów i wszystkich, dla których idea przedkłada się nad biznes i zysk. Chcemy, żeby 4organic był miejscem, gdzie znajdą się tylko certyfikowane, ekologiczne, sprawdzone produkty, nieszkodzące środowisku; źródłem wiedzy o zdrowiu i naturalnej urodzie; wizytówką targów poświęconych zdrowiu.

 

Zobacz również:

CERTYFIKATY

PRODUKTY

PARTNERZY